Ubezpieczenie samochodu online nigdy nie było prostsze. Dzięki porównywarce otrzymujemy kalkulacje najniższej składki w ciągu kilku chwil. Wystarczy wprowadzić podstawowe dane lub zczytać je z kodu QR znajdującego się w dowodzie rejestracyjnym.

 

Ubezpieczenie samochodu online nigdy nie było tak bezpieczne. Teraz możesz otrzymać najtańsze ubezpieczenie bez wychodzenia z domu. Zawarcie ubezpieczenia online daje możliwość rezygnacji, tj. odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni – być może w tym czasie znajdziesz korzystniejszą ofertę. Kalkulacja oferty ubezpieczenia do niczego nie zobowiązuje, ostatecznie decyzja należy do Ciebie. Jeśli zdecydujesz się na jedną z przedstawionych ofert, za polisę zapłacisz bezpośrednio towarzystu ubezpieczenowemu i od nich otrzymasz polisę.

Do zrobienie kalkulacji ubezpieczenia nie jest wymagane podawanie danych osobowych. Nie musimy podawać nazwiska, numeru pesel, numeru telefonu, adresu e-mail czy danych rejestracyjnych pojazdu. Nie jest też wymagane logowanie czy rejestracja na stronie www. Kalkulacja jest więc przeprowadzana zupełnie anonimowo. O dodatkowe informacje zostaniemy poproszeni dopiero po przekierowaniu na stronę wybranego ubezpieczyciela, a pomogą one w uzyskaniu jeszcze lepszej finalnej oferty. 

Kliknij aby zrobić darmową kalkulację

Które towarzystwo ubezpieczeniowe ma najlepszą ofertę? To pytanie na które nie ma jednej, właściwej odpowiedzi. Ta sama oferta może być atrakcyjna dla pani zamieszkującej duże miasto, a już niekoniecznie dla młodego kierowcy z małego miasteczka. Oczywiście można przyjąć, że pewne czynniki wpływają w sposób pozytywny na ostateczną kalkulację oferty ubezpieczenia OC. Będą to przede wszystkim: wiek kierowcy, bezszkodowość, rodzaj pojazdu, pojemność silnika. Podobnie w przypadku ubezpieczenia Autocasco istnieje grupa czynników wpływających na kwotę składki. Tutaj jednak największe znaczenie będzie miała wartość pojazdu, miejsce zamieszkania ubezpieczonego, rodzaj pakietu Autocasco.

Czy kalkulator ubezpieczeniowy gwarantuje nam otrzymanie najlepszej możliwej dla nas oferty ubezpieczenia pojazdu?

Najczęściej tak, jednak w przypadku ubezpieczania pojazdu na kolejny okres, warto się najpierw przyjrzeć ofercie wznowienia którą otrzymaliśmy od dotychczasowego ubezpieczyciela. Ta zazwyczaj zawiera zniżkę za kontynuację ubezpieczenia. W następnym kroku zachęcamy do wyliczenia propozycji ubezpieczenia poprzez nasz kalkulator i porówanie wyskości składki oraz warunków polisy.

Kliknij aby otrzymać najtańsze ubezpieczenie 

Partnerzy: Link4, Benefia, Aviva, Proama, Wiener, UNIQA, Generali, AXA Direct, Allianz Direct, PZU, Tuz Ubezpieczenia, Warta, HDI

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.